Monitorovanie stavieb

Pravidelné monitorovanie stavieb a sledovanie postupu výstavby pre developerské spoločnosti.

Pomocou aplikácie dronov zabezpečujeme predbežné plánovanie projektu do vizualizácií, komplexné prieskumy, monitorovanie stavebného procesu, monitorovanie kvality, bezpečnostné kontroly, marketing a ďalšie.

Zobrazenie postupu výstavby

Sledovaním stavby z rovnakých výšok, uhlov a pravidelných časových intervalov vieme zobraziť postup výstavby v čase. Developer vidí pomocou krátkeho dynamického videa zobrazenie dlhodobého obdobia a dosiahnutý pokrok.

Z nášho stavebného portfólia

Pomáhame pri plánovaní projektu, monitorovaní staveniska a sledovaní postupu výstavby. Finálny projekt spracujeme formou marketingového videa doplneného o pútavé letecké fotografie, ktoré si môžete pozrieť tu.

Lietame legálne a bezpečne.

Na stavbe lietame bezpečne, bez narúšania výstavby a s dodržiavaním bezpečných odstupov. Počas celého lietania dodržiavame vizuálny kontakt s dronom.

360° Fotografie 🏗️

Pomocou 360° fotografií sa budete môcť virtuálne pohybovať nad stavbou. Takáto fotografia nie je limitovaná len konkrétnou časťou stavby, ale zachytáva ju komplexne. Hoďte si prilbu a pozrite si ukážku takejto fotografie.

Ukážka práce pre klienta

METROPOLIS – PERI Slovensko

Poďme sa na to pozrieť z vtáčej perspektívy!

Kontaktujte nás a my vám pomôžeme vybrať tu najvhodnejšiu ponuku pre vás.

Služby

Fakturačné údaje