Nehnuteľnosti

Spracovanie nehnuteľností, stavebných pozemkov a rezidenčných oblastí z dronu aj zo zeme.

Využitím modernej dronovej techniky zachytávame vysokokvalitné snímky celej nehnuteľnosti naraz a z jedinečných uhlov. Videá dopĺňame o strategické predajné body, ako je poloha, vonkajšie vybavenie a okolitá infraštruktúra.

Lákavé fotografie

Leteckými fotografiami pomáhame jednotlivcom a realitným kanceláriám predať svoje nehnuteľnosti rýchlejšie a pútavejšie ich predstavovať svojim klientom. Každá fotografia nehnuteľnosti alebo pozemku prechádza niekoľkými krokmi úpravy.

3D animácie pozemku

Do finálneho videa vieme doplniť aj takéto 3D animácie zobrazujúce napríklad hranice a veľkosť pozemku, okolité body záujmu a vizualizácie nehnuteľností.

A čo interiér? Nie je problém!

Po dohode vám do videa natočíme aj pozemné zábery z kamery, ktoré dodajú leteckým záberom úplnosť. Dronové zábery doplnené o interiér sú perfektným spojením.

Ukážka práce pre architekta

Na promo videá pre architektov sa snažíme pozerať umeleckým okom. Pozrite si ukážku práce na prémiovej nehnuteľnosti spojením denných a nočných záberov.

Ukážka práce pre realitku

Marketingové videá pre realitné kancelárie robíme pútavo a kreatívne, s účelom zaujatia diváka. Pozrite si ukážkové video.

Poďme sa na to pozrieť z vtáčej perspektívy!

Kontaktujte nás a my vám pomôžeme vybrať tu najvhodnejšiu ponuku pre vás.

Služby

Fakturačné údaje