O nás

Kto sme

Sme skupina mladých ľudí, ktorých baví kreatívna práca a neustále zlepšovanie sa sledovaním globálnych trendov. Začínali sme ako amatérski piloti dronov už v roku 2014, neskôr sme objavili potenciál bezpilotných lietadiel. Dlhoročnou praxou sme nadobudli skúsenosti potrebné na vykonávanie profesionálnych leteckých prác. Pochádzame zo stredného Slovenska, ale naše služby poskytujeme v celej krajine i v zahraničí.

Dlhoročnou praxou sme nadobudli skúsenosti potrebné na vykonávanie profesionálnych leteckých prác. Pochádzame zo stredného Slovenska, ale naše služby poskytujeme v celej krajine i v zahraničí.

Kto sme

Sme skupina mladých ľudí, ktorých baví kreatívna práca a neustále zlepšovanie sa sledovaním globálnych trendov. Začínali sme ako amatérski piloti dronov už v roku 2014, neskôr sme objavili potenciál bezpilotných lietadiel.

Dronom sa venujeme dlhé roky, a preto sme sa rozhodli stať sa certifikovanými pilotmi a snažíme sa preniesť získané skúsenosti našim klientom. Sme dynamickí a prispôsobujeme sa požiadavkám zákazníkov. Pracujeme efektívne a rýchlo. Naši zákazníci sú vždy na prvom mieste a vždy si zaslúžia to najlepšie riešenie.

Náš cieľ

Teší nás každý jeden spokojný zákazník. Našim cieľom je pomocou dronovej techniky pomáhať zákazníkom pri plnení ich vízií v rôznych odvetviach a tým zvyšovať kvalitu ich záujmov. Na kvalite záleží a vždy hľadáme príležitosti na kontinuálne zlepšovanie sa.